Zafer Mah. Pembegül Sk. No:1/1

Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Evden Eve Nakliyat

0 533 659 39 55

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Hepimiz çok iyi biliriz ki eve taşımak hayatımızdaki en sıkıntılı anlardan birisidir. Günler öncesinden koliler hazırlanır, eşyalar itina ile kolilere yerleştirilir, üzerlerine ait olduğu kişi yada oda ismi yazılır. Hacim olarak büyük olan eşyalar denk yapılır ve araçta mümkün olan en az yeri kaplaması için sıkıca sarılır vs. vs. Taşınma günü öncesinde ailenin reisi güçlü kuvvetli tanıdıklarını yardıma çağırır ve taşınma hengamesi başlar. Taşınma esnasında eğer tecrübe sahibi kimse yoksa mobilyalar duvarlara çarpmaktan ve sürtünmelerden dolayı harpten çıkmışçasına zarar görür. Büyük paralar verdiğimiz beyaz eşyalarımız bu yer değiştirme esnasında az yada çok muhakkak bir şekilde hasar görürler ve bazende maalesef kullanılamayacak hale gelebilirler.

Bilinçsizce yapılacak her türlü girişim sizlere maddi olarak hatırı sayılır ölçüde zarara uğratarak taşınma olayını tam bir kabusa dönüştürecektir. Evin tüm eşyaları içeri alındıktan sonra doğal olarak derin bir nefes almayı hakketmişsinizdir ki evin hanımı bir süre sonra eyvah şu eşyam zarar görmüş, aman bu mobilya da fena halde  çizilmiş diye yakınmaya başlar. Siz ise bir yandan yorgunluğunuzu gidermeye çalışırken diğer yandan tüm bu olumsuzlukları nasıl gidereceğim diye düşünmeye başlarsınız.

Çorlu Evden Eve Nakliyat firmalarının hizmet vermeye başlaması ile neredeyse tarihe karıştı diyebiliriz.  Artık ev taşımak Evden Eve Nakliyat firmaları sayesinde eskisi gibi size aşırı yorgunluk veren ve neredeyse tüm eşyalarınızın zarar göreceği bir süreç değil. Taşınma işleminin başlangıcından itibaren en son kolinin odanıza yerleştirilmesine kadar olan tüm süreçte ev sahibi olarak hiç bir şeye dokunmanıza gerek kalmıyor. Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel olan ekibimiz eşyalarınızın kolilenmesi, mobilyalarınızın mobilya ustası tarafından sökülüp uygun şekilde  ambalajlanması, beyaz eşyalarınızın yerlerinden alınarak uygun şekilde paketlenmesi işlerinin tamamını size hiç bir iş bırakmadan yapıyoruz. Eşyaların nakli gerçekleştikten sonra ise yeni eve mobilya ve beyaz eşyaların kurulması ve diğer eşyalarınızın yerlerine yerleştirilmesi işlemlerini yapıyoruz.
Telefon
WhatsApp