Zafer Mah. Pembegül Sk. No:1/1

Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Evden Eve Nakliyat

0 533 659 39 55

Çorlu Asansörlü Nakliyat

Çorlu Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat firmamızın sunduğu hizmetlerden biridir. Eşyaların taşınacağı mekanın yüksek katlarda olduğu durumlarda kullanılan asansörlü taşıma eşyaların hasarsız olarak güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Asansörlü taşıma eşyaları güvenli bir şekilde taşımanın yanında daha hızlı ve pratik olması nedeniyle daha kısa sürede taşıma olanağı da sağlamaktadır. Genellikle büyük binalarda bina asansörü taşıma işlerinde kullanılmaz. Böyle durumlarda ise devreye kullanım pratikliği ile seyyar asansörlü sistem girmektedir.

Fabrika Taşımacılığı, İşinde uzman, saygılı ve güler yüzlü ekibimiz fabrika taşıma konusunda da gereken özeni ve hassasiyeti göstermektedir. Güvenilir ekibimiz sayesinde fabrikanızın taşınması da hasarsız olarak güvenli bir şekilde yapılmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz işini asla şansa bırakmazlar. Taşıma esnasında eşyaların alabileceği darbe ve görebileceği hasarlara önlem olarak balonlu naylonlar ile ambalajlayarak taşımaktadırlar.

Fuar-Stant Taşımacılığı, firmalar belirli aralarla fuarlar düzenleyerek üretmiş oldukları ya da satışını yaptıkları ürünleri tanıtırlar. Düzenlenen bu fuarlar firmalar için çok önemlidir. Düzenlenen bu fuarlar sayesinde bir anlamda ürünleri görücüye çıkmaktadır. Düzenlenen fuarların stantlarının taşıma işleri de özel bir özen ister. Elbette stantların taşınması sırasında hasar almaması gerekmektedir. Söker nakliyat firması olarak fuar stant taşımacılığı konusunda da deneyimli ekibimize çok güveniyoruz. Firma garantimizle ve dünya kalite standartlarına uygun ekipmanımızla fuar stant taşıma işlerini hasarsız ve garantili olarak taşımaktayız.
Telefon
WhatsApp