Zafer Mah. Pembegül Sk. No:1/1

Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Evden Eve Nakliyat

0 533 659 39 55

Depolama Hizmeti ve Fiyatları

Depolama Hizmeti ve Fiyatları

Depolama Hizmeti ve Fiyatları

Bir veya birden fazla kişinin eşyanın ücreti karşılığında depolanması, güvenliğinin sağlanması ve istendiğinde yerine teslim edilmesi hizmetine eşya depolama hizmeti denir. Ev eşyası depolama, büyükşehirler de çok fazla kullanılan bir hizmet türüdür. Eşya depolamaya yol açan birçok neden vardır ve Ülkemizde eşyaların bir şekilde düzenli ve temiz bir şekilde korunmasını sağlayacak depoların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti?
Depolanacak eşya ne olursa olsun, depolama yapan firmanın size sağladığı güvenceler çok önemlidir. Sigortası olan, depolama hizmetinin verildiği mekanın her türlü güvenlik önlemini almış olan firmalarla çalışmanız her zaman menfaatinize olacaktır.

Söker Nakliyat olarak, müşterilerimizin eşyalarını en yüksek düzeyde güvenlikli mekanlarda, 7/24 kamera sistemi ile izleyerek, sigortalı bir şekilde depolamaktayız.

Eşyaların bir mekanda depolanması hizmeti yukarıdaki saydığımız durumlardan bağımsız bir şekilde de ihtiyaç duyulabilmektedir. Mesela eşyası fazla gelen müşterilerimizin, artık kullanmak istemedikleri veya daha sonra kullanacakları eşyalarını depolarımızda saklamaktayız.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?
Depolarımıza, konulmak istenen eşyaların nakliyelerini, müşterilerimizin kendileri yapabildikleri gibi, depolanacak eşyaların nakliyesini de firmamız üstlenebilmektedir.

En baştan en sona kadar, paketleme, taşıma ve depolama hizmetlerini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Bununla da kalmayıp, gelecekte, istenen tarihlerde, müşterilerimizin evine aynı eşyaları yine araçlarımız ve ekibimiz vasıtasıyla nakledebilmekteyiz.

Depolanacak eşyanın sayısı önemli değildir. İster tam ev, ister birden fazla ev eşyası ile depolama hizmetlerimizi sınırsız alan ile yönetmekteyiz.
Telefon
WhatsApp