Zafer Mah. Pembegül Sk. No:1/1

Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Evden Eve Nakliyat

0 533 659 39 55

Nakliye Sözleşmesi

Nakliye Sözleşmesi

Nakliye Sözleşmesi

Sözleşmenin Amacı
İş bu sözleşme aşağıda adları yazılı nakliyat firması ve eşya sahibi arasında, firmanın taşınma işlemi adresten bırakılacak adrese aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda gerçekleştirilmesi için düzenlenmiştir.

Taraflar sözleşmenin tamamını okuduklarını, içeriğinin bütünü ile anlaşıldığını ve tüm hükümlerini onayladıklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Genel Maddeler
Aksi belirtilmediği sürece tüm eşyaların paketlenmesi, de-montajı ve eşyanın bırakılacağı adreste bırakılması firmamıza aittir.
Eşyaların bırakılacağı adrese eksik getirilmesi ve kaybolması halinde tüm yükümlülük nakliye firmamıza aittir.
Taşınma esnasında tüm paketleme nakliye firmamıza ait olmakla beraber diğer tarafa sorunsuz bir şekilde nakli tamamen firmamıza aittir.
Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde eşya sahibi bu sözleşmeyi iptal etme hakkına sahiptir.
Eşyaların kamyona taşınması ve kamyon karayolunda seyir halindeyken eşyalarda meydana gelecek hasarlardan firmamız sorumludur.
Aşağıda verilecek fiyat teklifi kamu taşınma işlemi olduğundan %10 indirim uygulanmıştır.
Firmamız tamamen kurumsal olup %100 müşteri memnuniyeti sağlayan sektöründe tek firmadır. Herhangi bir vergi borcu olmayıp istenildiğinde yazılı olarak göndere bilmekteyiz.
Telefon
WhatsApp